PAYPER

Webová stránka značky: PAYPER

Payper - Kvalita a štýl pracovného oblečenia, teraz dostupný v eshope DANWERK

História Payper

Payper, talianska značka pracovného a firemného odevu, sa zrodila z iniciatívy rodiny Valentini, ktorá sa inšpirovala životom svojho priateľa, záchranárskeho pilota. Zameraná na tvorbu odevov navrhnutých tak, aby uľahčovali pohyb jednotlivca a zároveň ho chránili a vybavovali štýlovými kúskami, typickými pre taliansky dizajn, bola značka Payper založená s cieľom prispieť k sektoru pracovného oblečenia.

Od roku 2003 sa spoločnosť začala špecializovať a rozrastať, čo viedlo k vzniku linie Industrial Wear, s cieľom industrializovať predchádzajúce skúsenosti, rozšíriť katalóg produktov, posilniť služby a získať nové sektory trhu. Po dosiahnutí distribúcie po celom Taliansku v roku 2006 sa spoločnosť zamerala na rozvoj exportu, ktorý pokryl hlavné európske trhy len za niekoľko rokov.

V súčasnosti Payper ponúka katalóg, ktorý obsahuje viac ako dva tisíce položiek, kvalifikovaných patentmi a mnohými certifikátmi, ku ktorým sa každý rok pridáva viac ako päťdesiat nových tvorivých výrobkov talianskeho výskumu a vývoja, ktoré neustále hľadajú nové estetické a funkčné riešenia.

Payper, kreativita, výskum, vývoj

Payper je talianska a zároveň medzinárodná spoločnosť, ktorá získala skvelé skúsenosti v oblasti vývoja modelov, získavania surovín a výroby profesionálneho a ležérneho pracovného odevu. Jej jasným cieľom je zabezpečiť, aby výkony pracovníkov boli bezpečnejšie, praktickejšie a atraktívnejšie. Celková kontrola nad celým výrobným procesom, od dizajnu po logistiku, umožňuje dosahovať vysoké štandardy, ktoré sú zaručené v čase.

Payper a priemysel 4.0

Payper vždy venoval veľkú pozornosť technologickým inováciám, a preto patrí medzi európske excelentnosti v sektore. V jej nových priestoroch, ktoré boli otvorené v roku 2017, Payper implementovala najmodernejšie riešenia v logistickom sektore, ktoré integrujú manažérske systémy s novými robotickými výrobnými technológiami.

Stránka 1 z 2 - 18 položiek celkom
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 2 - 18 položiek celkom