Gumáky a čižmy

Majte nohy v suchu aj v tom najhustejšom daždi alebo silne podmáčanom teréne plnom kaluží. S kvalitnými gumákmi a čižmami z našej ponuky Vás nezaskočí ani sebadaždivejšie počasie. Vhodné sú ako pre rybárov, poľovníkov, lesníkov, záhradníkov a poľnohospodárov, tak pre všetkých ostatných, ktorí sa pri práci alebo vo voľnom čase pohybujú vonku v daždi a mokre. Výhodou gumákov je veľmi ľahké omývanie. Zimné gumáky a čižmy Vaše nohy okrem vlhka ochránia aj pred chladom. Niektoré gumáky a čižmy môžu byť odpružené v oblasti päty a vďaka tomu šetria Vaše členky a kolená. Obľúbená je tiež protišmyková podošva alebo podošva vystužená pre správne došliapnutie.


Ďalej v našom sortimente nájdete všetky možné druhy pracovnej obuvy - členkovú, poloholeňovú, sandále, poltopánky atď.

 

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 4 položiek celkom

Informujte sa viac na našom blogu

Chcete vedieť viac o tom, ako si vybrať správnu pracovnú obuv a ako sa o ňu starat? Chcete zistiť viac o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi? Navštívte náš blog, kde nájdete článok venovaný práve tejto téme.

V tomto článku sme pre vás pripravili všetko potrebné, čo by ste mali vedieť o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi, a ako si vybrať tú správnu obuv pre váš typ práce. Urobte informované rozhodnutie a zabezpečte si maximálne pohodlie a bezpečie pri práci.

Čítajte našu sekciu blogu pravidelne a získajte užitočné rady a tipy týkajúce sa najnovších trendov v oblasti pracovnej obuvi a mnoho ďalšieho. Sledujte nás a buďte vždy v obraze o novinkách a aktuálnych trendoch v oblasti pracovnej obuvi.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 60€