Pracovné šľapky

Vďaka pohodliu, ktoré poskytujú, sú pracovné šľapky jedným z najpopulárnejších druhov pracovnej obuvi. Na rozdiel od sandálov, ktoré sú podobné, nemajú šľapky uzavretú pätu. Noha Vám v nich bude skvele vetrať aj v tých najparnejších dňoch. Najčastejšie sa pracovné šľapky používajú v zdravotníctve a rôznych gastro zariadeniach. Ideálne pre Vás budú, pokiaľ v práci dlho stojíte na nohách a zároveň nehrozí, že by Vám na ne spadlo niečo ťažké. Výhodou šľapiek je protišmyková podrážka. Môžu mať tiež nastaviteľný pätový remienok a niektoré majú antistatické vlastnosti. Súčasťou je často ortopedická vložka, ktorá z šľapiek robí zdravotnú obuv.


Okrem toho nájdete v našom sortimente aj ďalšie druhy pracovnej obuvi - napr. sandále, členkové topánky, poltopánky alebo gumáky a čižmy.

 

Najpredávanejšie

REIS BCLAB G Šlapky
 
€11,83
REIS BCLAB B Šlapky
 
€11,83
REIS BCDOTS W Šlapky
 
€9,79
REIS BCDOTS S Šlapky
 
€9,79
REIS BCDOTS O Šlapky
 
od €9,24
REIS BCDOTS JN Šlapky
 
€9,79
REIS BCDOTS G Šlapky
 
€9,79
Snímka
 
€19,65
44361 biele pracovne sandale cxs mika
 
€20,90
Stránka 1 z 1 - 11 položiek celkom

Informujte sa viac na našom blogu

Chcete vedieť viac o tom, ako si vybrať správnu pracovnú obuv a ako sa o ňu starat? Chcete zistiť viac o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi? Navštívte náš blog, kde nájdete článok venovaný práve tejto téme.

V tomto článku sme pre vás pripravili všetko potrebné, čo by ste mali vedieť o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi, a ako si vybrať tú správnu obuv pre váš typ práce. Urobte informované rozhodnutie a zabezpečte si maximálne pohodlie a bezpečie pri práci.

Čítajte našu sekciu blogu pravidelne a získajte užitočné rady a tipy týkajúce sa najnovších trendov v oblasti pracovnej obuvi a mnoho ďalšieho. Sledujte nás a buďte vždy v obraze o novinkách a aktuálnych trendoch v oblasti pracovnej obuvi.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 60€