FAQ - často kladené otázky

  1. Platba kartou cez platobnú bránu ShoptetPay
  2. Apple pay
  3. Dobierka - poplatok 0,9€
  4. Hotovosť - možné iba pri osobnom prevzatí na našom výdajnom mieste 
  1. Dodanie kurierskou spoločnosťou DPD - 3,90 €
  2. Osobný odber - výdajné miesto Bratislavská 2640/9, Nitra (odber možný v čase 15.00-17.00)

Pri tovare ktoré sú vyznačené "Skladom" je dĺžka dodania 2-3 pracovné dni (odoslanie do 24 hodín). Pri tovare ktoré sú skladom u dodávateľa je dodanie štandardne do 10 pracovných dní. Pri aplikácií loga je doba dodania individuálna a bude komunikovaná priamo zákazníckym servisom.

Akonáhle bude pre Vás tovar pripravený, budeme Vás informovať e-mailom so zmenou stavu objednávky na pripravená na vyzdvihnutie.

Stav Objednávky je Vám vždy zaslaný mailom spolu s číslom Vašej objednávky. Pri akejkoľvek pochybnosti sa nás ale nebojte kontaktovať.

Objednávku môžete meniť alebo stornovať pokiaľ ešte nebola expedovaná. Kontaktujte nás a my objednávku zmeníme alebo zrušíme.

Ak chcete do objednávky pridať tovar, je možné, že sa jej dodanie predĺži.

Vrátenie peňazí sme povinní uskutočniť do 14 kalendárnych dní odo dňa, kedy odstúpite od kúpnej zmluvy. Dĺžka prevodu následne závisí od typu Vašej platobnej karty, účtu a podmienok Vašej banky. Vo väčšine prípadov však vrátenie peňazí trvá 2 - 5 pracovných dní.

  1. Pri vrátení tovaru sa akceptuje zákonom daná lehota 14 dní - tovar musí byť nepoškodený a nenosený a vrátenie sa akceptuje bez udania dôvodu - riadte sa pokynmi v sekcií Vrátenie tovaru kde si vyberte možnosť . Tovar je potrebné odoslať na adresu nášho skladu - Danwerk s.r.o , Bratislavská 2640/9, Nitra, 94901. Peniaze Vám budú vrátené v čo najkratšej dobe.
  2.  Pri reklamácií je podľa zákona garantovaná pre fyzické osoby záručná doba 24 mesiacov. Je potrebné postupovať cez odkaz Vrátenie tovaru. Postupujte podľa pokynov v sekcií a následne sa tovar odosiela na náš sklad Danwerk s.r.o , Bratislavská 2640/9, Nitra, 94901.  Po prijatí tovaru sa reklamácií začneme ihneď venovať a do 30 dní sa Vám vyjadríme k rozhodnutiu. V prípade vrátenia penazí Vám budú zaslané v čo najkratšej dobe.

Áno, v prípade takejto požiadavky nás neváhajte kontaktovať aby sa upresnila cena a doba dodania.

Logo je možné natlačiť alebo vyšiť.

Pokiaľ máte záujem o veľkoobchodnú spoluprácu, tak nás neváhajte kontaktovať kvôli individuálnej ponuke.