ESD rukavice

Vítajte v našej kategórii ESD rukavíc, kde ponúkame širokú škálu rukavíc navrhnutých na kontrolu elektrostatického výboja. Tieto rukavice sú ideálne pre prácu v prostrediach, kde je nevyhnutné minimalizovať alebo eliminovať riziko elektrostatických výbojov, ako sú elektronické dielne, laboratóriá alebo priemyselné závody.

Naše ESD rukavice sú vyrábané z materiálov, ktoré efektívne odvádzajú elektrostatický náboj, pričom súčasne ponúkajú vysokú mieru pohodlia a pružnosti pre užívateľa. Zabezpečujú tak ochranu citlivých elektronických komponentov pred poškodením a zároveň chránia ruky pracovníka.

Rôzne veľkosti a štýly, ktoré ponúkame, zaručujú, že nájdete presne to, čo potrebujete pre vaše špecifické požiadavky. Či už hľadáte ESD rukavice s vysokým zápästím pre maximálnu ochranu alebo hľadáte ľahké a priedušné rukavice pre pohodlné nosenie počas dlhých hodín, naša ponuka vám ponúka široké možnosti.

Preskúmajte našu kategóriu ESD rukavíc a objavte kvalitné produkty, ktoré sú navrhnuté na poskytnutie spoľahlivej ochrany a pohodlia. S našimi ESD rukavicami môžete pracovať s dôverou, vedomí si, že ste chránení pred elektrostatickými výbojmi.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 1 položiek celkom
Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 60€