Zdravotná obuv

Zdravotná obuv je určená pre všetkých, ktorí strávia veľkú časť dňa na nohách. Či už ste v práci, doma alebo niekde inde, vďaka vhodne zvolenej ortopedickej obuvi spoľahlivo predídete bolesti nôh. Veľmi obľúbené sú sandále a šľapky, ktoré sa často používajú aj v zdravotníctve. Ich výhodou je priedušnosť, ľahká umývateľnosť a anatomický tvar. Zdravotnú obuv najčastejšie používajú lekári, sestričky, kuchári, cukrári, pekári a ďalšie profesie. Často sa objavuje aj na nohách detí v školách. Niektoré druhy zdravotnej obuvi môžu mať špeciálne vlastnosti – sú napríklad antistatické, antibakteriálne alebo odolné proti olejom. Všeobecne ide o veľmi ľahkú a veľmi pohodlnú obuv.


Okrem toho v našom sortimente nájdete aj mnoho ďalších druhov pracovných topánok - napr. členkovú obuv, poltopánky alebo gumáky. K obľúbeným doplnkom patria návleky a vložky do topánok.

Najpredávanejšie

Stránka 1 z 1 - 7 položiek celkom

Informujte sa viac na našom blogu

Chcete vedieť viac o tom, ako si vybrať správnu pracovnú obuv a ako sa o ňu starat? Chcete zistiť viac o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi? Navštívte náš blog, kde nájdete článok venovaný práve tejto téme.

V tomto článku sme pre vás pripravili všetko potrebné, čo by ste mali vedieť o oznáčeniach a triedach pracovnej obuvi, a ako si vybrať tú správnu obuv pre váš typ práce. Urobte informované rozhodnutie a zabezpečte si maximálne pohodlie a bezpečie pri práci.

Čítajte našu sekciu blogu pravidelne a získajte užitočné rady a tipy týkajúce sa najnovších trendov v oblasti pracovnej obuvi a mnoho ďalšieho. Sledujte nás a buďte vždy v obraze o novinkách a aktuálnych trendoch v oblasti pracovnej obuvi.

Doprava zdarma
Doprava zdarma
pri objednávke nad 60€